Кум президента України покинув свій пост в уряді

yuriy-stetsМіністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що йде у відставку.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«9 місяців тому розпочав свою роботу МІП. Як і обіцяв, звіт про свою діяльність триматиму публічно, зокрема, і тут – у Фейсбук… І, звісно, як і обіцяв рік тому, з початком сесійного тижня пройду всі юридичні процедури в ВР та КМУ, пов’язані з реєстрацією офіційної заяви про відставку», – написав чиновник.

Заява міністра інформполітики Юрія Стеця про майбутню відставку не викликала в суспільстві нічого, крім схвалення, оскільки його структура спочатку була непотрібною, вважає народний депутат від Опозиційного блоку Юрій Павленко.

«Слідом за відставкою міністра інформполітики потрібно ліквідувати і саме міністерство. Для держави буде куди корисніше, щоб безглузда контора, яка так нічого і не зробила на світло, почила в бозі. Це буде хоча б один реальний приклад економії державних коштів», – заявив народний депутат.

Нагадаємо, 2 грудня 2014 р. Верховна Рада 288 голосами затвердила постанову про створення Міністерства інформаційної політики. Очолив її народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Юрій Стець. Він визначив три напрями роботи відомства: створення концепції стратегії інформаційної політики держави, боротьба з геополітичними загрозами в інформаційних війнах та налагодження комунікацій між органами влади. Пізніше в ЗМІ відомство почали називати «Мінстець».

3737 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *