Крим як окрема країна

ashley-madison-targeted-by-class-action-lawsuit-in-canada-over-privacy-breach-1440185540Канадський сервіс знайомств Ashley Madison, який був заламаний у липні цюго року хакерами, відокремив Крим від України та від Росії. При реєстрації, коли користувач заповнює анкету про себе, то обираючи місце проживання вказує звідки він, з України або наприклад з Польщі, або з Криму.  Крим у цьому інтеренет ресурсі виділений як окрема держава.

Після зламу до мережі потрапили 30 гігабайт конфіденційної інформації про 37 мільйонів користувачів із 53 країн світу до яких віднесли й Крим.

Вибираючи Крим як окрему країну, людина, таким чином, може деталізувати пошук «половинки». Наприклад, вказавши, що хоче познайомитись із кимось, хто живе в 300 кілометрах, або вибравши конкретне місто. Одна з таких точок на карті «Криму-країни» – Севастополь. А от друга – Автономна Республіка Крим. Таким чином, розробники написали справжню назву півострова, яку знали у світі до анексії його Росією.

Депутати РФ одразу після анексії Росією Криму закликали Федеральну службу з нагляду за дотриманням законодавства в галузі охорони культурної спадщини Росії звернутись до Google та інших великих інформаційних компаній. Вимагаючи, щоб на картах Крим почали маркувати як російську територію. Втім, ця ініціатива не дала результату.

Однак, Google Maps і Google Earth внесли деякі корективи, щодо позначення лінії стику материкової України і Криму. Російська версія GoogleMaps, наприклад, малює її чорним кольором, як справжню демаркаційну межу між державою та анексованим Кримом.

За межами Росії Google Maps показує весь Кримський півострів (за винятком міста Севастополя), оточений суцільною червоною лінією. Кордон із материковою Україною зображений пунктирною лінією – так позначають суперечливі території.

 

22687 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *