Кличко знову став мером Києва

1390902766_klichko-vitaliyЧинний міський голова столиці Віталій Кличко переміг у другому турі виборів мера Києва, набравши 66,49% голосів киян, які проголосували 15 листопада.

Свої голоси йому віддали 392 тис. 614 виборців. Його суперник, народний депутат Борислав Береза набрав 33,51% голосів виборців (197 тис. 844 голоси).

Кличко на виборчу кампанію витратив рекордні для України 27 млн грн, інший кандидат у мери столиці, Береза, взагалі не подав фінансового звіту.

Борислав Береза привітав переможця виборчих перегонів і діючого мера Києва Віталія Кличка з переобранням і заявив про готовність делегувати представників до команди мера.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Вітаю Віталія Кличка з переобранням. Бажаю сил і рішучість новому старому меру в його роботі. Що стосується пропозиції Віталія Кличка про співпрацю, то я готовий делегувати представників своєї команди в ті напрямки в яких у нас є знання і компетенції, і де ми можемо бути корисними киянам. Про пропозицію мені особисто увійти в команду Кличка відповім словами безсмертного класика: – Для Атоса це занадто багато, а для графа де ла Фер – це занадто мало», – підкреслив він.

913 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *