Хіллірі Клінтон пообіцяла захистити американців від Росії як «традиційної загрози»

hcХілларі Клінтон, претендент на пост президента США, в суботу, 13 червня , пообіцяла захистити американців від «традиційних загроз», які виходять, на її думку, від Росії, КНДР та Ірану.

Про це колишня держсекретар США сказала під час виступу в Нью-Йорку на острові Рузвельта, яким вона офіційно відкрила свою передвиборчу кампанію.

«Жодна країна в світі не підготовлена краще для того, щоб протистояти традиційним загрозам, які виходять від таких країн, як Росія, Північна Корея та Іран, а також мати справу з підйомом нових держав, таких як Китай», – заявила Хілларі.

На посту глави держави Клінтон пообіцяла зробити все необхідне для безпеки Америки.

«Як ваш президент я зроблю все, щоб захистити безпеку американців», – сказала Клінтон.

«Я давала відсіч таким опонентам, як Путін, і зміцнювала таких союзників, як Ізраїль, і я була в ситуаційному центрі в той день, коли ми дістали Бен Ладена», – зазначила колишня держсекретар.

Клінтон також зазначила, що жодна країна краще, ніж США, не підготовлена до відсічі таких загроз, як кібератаки і терористичні організації, подібні «Ісламській державі».

В цілому в своїй промові вона приділила найбільшу увагу внутрішнім соціальним і економічним питанням, повторивши при цьому озвучені нею раніше обіцянки. Зокрема, Клінтон пообіцяла переглянути податкове законодавство в разі своєї перемоги на президентських виборах.

«Процвітання – не тільки для президентів компаній і менеджерів хеджевих фондів. Демократія – не тільки для мільярдерів і корпорацій», – заявила Хілларі.

Зазначимо, у квітні цього року Хілларі Клінтон офіційно оголосила про свій намір балотуватися на пост президента США.

Це друга спроба Хілларі Клінтон стати президентом США. У 2008 році вона програла праймеріз нинішньому президенту США Бараку Обамі.

Обама, який уже не має права балотуватися на цю посаду, заявив, що уперше в історії США президентом може стати жінка і вона буде чудовим лідером.

6867 Total Views 18 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *