Катастрофічні повені та паводки в Японії

55f138d6909d2.imageТри людини загинули, 26 вважаються зниклими безвісти в результаті повеней і паводків, викликаних зливами на східному узбережжі основного японського острова Хонсю, повідомило поліцейське управління країни.

У четвер режим “особливої ​​тривоги” був введений в Ібаракі і Тотігі, у п’ятницю – в Міяги. Такий режим вводиться під час стихійного лиха, яке відбувається не частіше одного разу на кілька десятиліть і може спричинити за собою жертви.

У Ібаракі і Тотігі випало від 300 до 600 міліметрів опадів за два дні. Така кількість опадів в країнах з помірним кліматом випадає за рік.

У місті Дзьосо в Ібаракі в четвер через дощі прорвало дамбу на річці Кінугава, затопленої виявилася територія площею 32 квадратних кілометри, завдано шкоди 6,9 тисячі  будинків.

Причиною злив стали область низького тиску, в яку перетворився тайфун “Етау” в Японському морі, і вплив тайфуну “Кіло” на східному узбережжі Хонсю. Зараз атмосферний фронт просунувся на північ уздовж тихоокеанського узбережжя основного японського острова Хонсю.

4621 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *