Кабмін докапіталізує 2 держбанки на 15 млрд гривень

Сьогодні, 27 січня, Кабінет міністрів України прийме рішення щодо докапіталізації двох державних банків України на загальну суму в 15 мільярдів гривень.

Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Сьогодні приймаємо рішення про докапіталізацію двох державних банків. Додатково уряд вносить до статутного фонду Укрексімбанку майже 10 мільярдів гривень і до статутного фонду Ощадного банку – майже 5 мільярдів гривень», – сказав Яценюк.

«Це забезпечить стабільність двох основних державних банків, це забезпечить обсяги кредитування і дасть можливість розвиватися для української економіки», – підкреслив глава уряду.

Нагадаємо, нещодавно український державний «Ощадбанк» подав позов проти Росії в міжнародний арбітраж з вимогою відшкодувати фінустанові збиток, понесений діями РФ у Криму. Раніше глава правління банку Андрій Пишний заявляв, що «Ощадбанк» буде вимагати від Росії відшкодування збитків, понесених у зв’язку з анексією півострова, у розмірі 670 млн доларів. Підставою для тяганини стало двостороння угода, укладена урядами України та РФ в 1998 році.

4361 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *