ГПУ допитала Тягнибока у справі про зіткнення під Радою

cвоболда3У четвер, 17 грудня, в Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури України (ГСУ ГПУ) близько трьох годин тривав допит глави всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Тягнибока з приводу сутичок під будівлею Верховної Ради України 31 серпня.

«У мене склалося таке враження, що мій слідчий, який вів допит, він нещодавно переведений із Запоріжжя, Олександр Марков, він десь хотів би встановити істину, і я не відчував політичної ангажованості. Мені було сказано, що не виключено, що мене ще будуть викликати в якості свідка, якщо ще будуть якісь додаткові запитання. Допит тривав близько трьох годин. Було багато питань, я багато пояснював і розповідав слідчому Маркову», – поділився враженнями колишній нардеп Олег Тягнибок.

Лідер «Свободи» також повідомив, що завтра його знову викликають на допит до ГПУ як свідка у справі про події Майдану.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні 31 серпня Верховна Рада підтримала в першому читанні проект змін до Конституції в частині децентралізації. Після цього під будівлею парламенту почалися протистояння, в результаті яких постраждали більше 140 правоохоронців. Пізніше від поранень померли чотири бійці Нацгвардії.

10827 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *