Google планує виділити 1 млн доларів пожертви на боротьбу з вірусом Зіка

На офіційному блозі компанії Google з’явилося повідомлення про плани пожертвувати 1 млн доларів, що їх мають використати на боротьбу з вірусом Зіка.

Ці гроші будуть надані  ЮНІСЕФ та іншим організаціям для  допомоги у розробці вакцини від небезпечного вірусу.

Фахівці компанії Google візьмуть участь у розробці інформаційно-аналітичної  платформи, що буде використовуватися для зберігання всієї інформації, що стосується даного вірусу.

Ця платформа має ідентифікувати ризики поширення захворювання і різних регіонах. Також вона має допомагати ЮНІСЕФ, неурядовим організаціям та урядам країн в тому щоб вони могли вчасно сконцентровувати свої ресурси.

Останніми місяцями спостерігається швидке поширення вірусу Зіка країнами Латинської Америки. Найбільша кількість постраждалий в Бразилії.

Оскільки паралельно спостерігається збільшення кількості новонароджених з мікроцефалією, то вірус Зіка пов’язують з виникненням цієї проблеми. Поки що немає достовірного підтвердження цієї гіпотези.

У французьких вчених з’явилися  підтвердження того, що вірус Зіка може призводити до неврологічного розладу під назвою синдром Гієна-Барре.

2104 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *