Fitch даунгрейдить кредитний рейтинг Росії

russian_economyFitch знизило кредитний рейтинг Росії і намалювало жахливу картину страждаючої економіки підбитої падінням рубля, падінням цін на нафту, високим рівнем інфляції і танучими міжнародними резервами.

Рейтингове агентство понизило країну з BBB до BBB-  з негативним прогнозом, що в подальшому означає можливе зниження рейтингів.

Але найбільш шокуючою була аргументація котру використала агенція: “Економічні перспективи Росії значно погіршилися всього за шість місяців” сказали у Fitch.

Валовий внутрішній продукт буде скорочуватися на 4 відсотки у поточному році, додає агентство, це набагато гірше, ніж попередній прогноз у 1.5 відсотки що очікувалося раніше. “Зростання може не повернутися до 2017 року”, сказало Fitch.

Західні санкції, накладеня за Путінські дії в Україні, продовжують чинити тиска на економіку але падіння цін на нафту спричинили настільки ж велику, якщо не більшу, шкоду одному із енергетичних гігантів.

Ціна бареля Brent нафту впала більш ніж на 50 відсотків з середини минулого року так як ОПЕК, група провідних нафтовидобувних країн, відмовилася скорочувати виробництво на тлі інтенсивного тиску з боку сланцевої революції в США.

 

3701 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *