Египет втратить більше половини турпотоку

1922486vdt5uvt22u5e5jbПісля краху російського літака Airbus A321 в Єгипті країну відмовилися відвідувати російські та британські туристи, що позбавить країну 70% турпотоку і завдасть страшного удару по галузі, що дає більше 11% єгипетського ВВП і більше 14% валютних надходжень в казну.

«Російські туристи стоять на першому місці, це 3 млн туристів в рік. Британці – 1млн. Їх відтік з ринку – це сильний удар по галузі», – повідомив член консультативної ради при міністрі туризму Єгипту Мухаммед Юсеф.

У Єгипті, за різними оцінками, в даний час знаходяться від 45 до 70 000 російських туристів. Багато туроператорів стали пропонувати росіянам відпочинок в Туреччині замість Єгипту.

До катастрофи літака російського авіаперевізника «Когалимавіа» останнім трагічним інцидентом був удар із боку єгипетських сил безпеки по конвою з мексиканськими туристами під час переслідування бойовиків у вересні цього року. Тоді загинуло восьмеро мексиканських громадян та двоє громадян Єгипту.

Нагадаємо, що після катастрофи рейсу А321 в Єгипті польоти в аеропорт Шарм-ель-Шейха вже призупинили Великобританія, Ірландія, Росія, Франція, Нідерланди, Німеччина, Литва, Латвія.

Державіаслужба України заявили, що немає офіційно підтверджених підстав обмежувати польоти українських авіакомпаній в Єгипет і в Шарм-ель-Шейх.

6999 Total Views 33 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *