Джихадисти закликають вбивати більше поліцейських і “невірних” на вулицях

ISLAMIC JIHADІДІС сьогодні опублікувало пропагандистське відео, на якому відзнято інтерв’ю з трьома франкомовними джихадистами. Чоловіки загрожують продовжити розжирення халіфату в Європі і закликають вбивати більше поліцейських і “невірних” на вулицях.

Троє офіцерів були серед потерпілих в Парижі під час нападів, скоєних братами Шерифом та Саїдом Коачі, які показали свої терористичні веселощі в офісах сатиричного журналу Charlie Hebdo.

Видання було відоме, своїми шаржами на пророка Мухаммеда, що і обурило мусульман у Франції і по всьому світу. Брати Коачі після стрілянини в редакції Charlie Hebdo сказали: “Ми помстилися за Пророка Мухаммада!” Коачі загинули у п’ятницю в ході поліцейського рейду на півночі Парижу.

У відео, опублікованому сьогодні, але трохи раніше, лідер Аль-Каїди (АКАП), заснованої в Ємені, взяв на себе відповідальність планування та фінансування атаки братів Коачі. Перш, ніж брати померли, сказали, що вони були членами АКАПу. АКАП вважається самим жорстоким загоном Аль-Каїди.

955 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *