Джемілєв пообіцяв, що Крим отримає електроенергію через 3-4 дні

Народний депутат України, колишній голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв на прес-конференції заявив, що електропостачання Криму буде відновлено через 3-4 дні.

«Через три-чотири дні одна з чотирьох пошкоджених опор ліній електропередач буде приведена в робочий стан, і подача електроенергії в Крим відновиться», – заявив М.Джемільов.
За словами нардепа, він вже дав відповідне «розпорядження» координатору блокади Криму Ленуру Іслямову.

У зв’язку з припиненням поставок електроенергії з території України, в Криму введено режим надзвичайної ситуації, застосовані графіки аварійних відключень електропостачання та подачі води. За даними Мінпаливенерго РК, півострів може забезпечити себе електроенергією тільки на 30%.

1448289579-9644Сьогодні, 24 листопада учасники продовольчої блокади Криму пустили бригаду ремонтників «Укренерго» до першої лінії бетонних електроопор, які були пошкоджені в результаті вибуху. За словами голови місцевої РДА Віталія Спіжового, мова не йде про підключення лінії до електромережі і подачі через неї електроенергії, поки виконуються тільки ремонтні роботи однієї з опор.
Раніше влада Херсонської області України також заявляли, що під час переговорів з учасниками блокади питання про відновлення енергопостачання в Крим не піднімалося.

17039 Total Views 78 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *