До Забайкалля де лютують пожежі РПЦ привезе благодатний вогонь

467489884-676x420Забайкальський край зараз охоплений найсильнішими лісовими пожежами, загальна площа яких оцінюється як мінімум в 100 тисяч гектарів. У регіоні зараз серйозне задимлення, і пожежі можуть перекинутися на територію сусіднього Китаю. Кількість постраждалих оцінюється більш ніж в 21 тисячу. Напередодні площа, де вирує вогонь, збільшилася вдвічі.

По охопленому лісовими пожежами Забайкалью провезуть благодатний вогонь, щоб таким чином морально підтримати постраждалих від стихійного лиха.

Про це повідомили в Читинської єпархії РПЦ. Благодатний вогонь знаходиться в пересувному вагоні-церкви, який відправився в місіонерську поїздку на захід регіону.
Зараз вагон знаходиться в Петровську-Забайкальському, звідки вирушить до Баляги, Тарбагатая, після чого побуває в Хохотуе і Баде. У пересувної церкви також знаходяться ікони князя Володимира та Матрони Московської.

Нагадаємо, що з 19 березня в регіоні горять ліси. Шквалистий вітер 13 квітня призвів до того, що лісові і степові пожежі перекинулися на житлові будинки та дачні кооперативи відразу в декількох районах. Вогонь знищив 203 житлових будинки у 18 населених пунктах 12 районів краю. Також постраждали 284 дачних будинки. На всій території Забайкалля діє режим надзвичайної ситуації.

Якщо пожежники не справляються, будем сподіватись, що благодатний вогонь зупинить це лихо!

1642 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *