День Києва на Софійській площі

Цими вихідними кияни та гості столиці святкують день міста.  Віталій Кличко привітав усіх зі святом, та приєднався до масового виконання гімну столиці “Як тебе не любити, Києве мій!».

«Традиційно в останні вихідні травня ми відзначаємо свято найкращого міста – День Києва. Кожна епоха залишала в місті свій особливий знак – у колоритних вуличках, мальовничих парках, шедеврах архітектури, – зазначив Віталій Кличко. – Та головне, без перебільшення, багатство нашого міста – це його люди. Щирі і гостинні, розумні і талановиті, з гарним почуттям гумору. Кияни люблять своє місто, свою країну і вони показали, що готові боротися за її незалежність і демократичний розвиток. Та працювати заради перетворень в столиці і в державі», – сказав мер.

«І я, як мер столиці, кожного дня роблю все, щоб Київ став комфортним містом, в якому мешкають задоволені життям люди. А це весняне свято нашої столиці нехай подарує всім гарний настрій, нові враження та позитивні емоції! Миру всім нам і злагоди» – сказав Віталій Кличко.

9015 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *