Cправи сімейні. Чому Злата Огнєвіч залишила Ляшка

0001-c1c8a102-54771b9f-29f8-be2805b6Народний депутат від Радикальної партії Злата Огневіч заявила про складання із себе депутатських повноважень. Про це вона заявила з трибуни Верховної Ради.

Таке рішення співачка та депутат пояснила тим, що йшла до влади, аби працювати над законами для культури України, але усвідомила, що потрапила туди, де йде війна двох політичних кланів.

«Я йшла до парламенту не за депутатським мандатом і якимись привілеями. Я йшла як громадянин, який побачив новий шлях України, а зараз бачу, що коли немає культури, набагато легше правити і маніпулювати народом. Тому за цих обставин як культурний діяч я не бачу своєї корисності для цього парламенту. Я бачу лише постійний перерозподіл політичної влади», – пояснила вона.

Складання народним депутатом Златою Огневіч повноважень повинно нагадати іншим нардепам, що вони в Раді не для мандата. Так спікер Верховної Ради Володимир Гройсман прокоментував заяву Огневич.

«Це вчинок. Я думаю, що ці слова, які ми почули з цієї трибуни від нашої колеги, мають ще раз надати можливість кожному задуматися, що ми сюди обиралися не для того, щоб отримати мандат, а для того, щоб робити зміни», – заявив спікер.

Замість депутата від Радикальної партії Злати Огнєвіч в парламент має пройти наступна у списку (№26) «радикалів», колишня дружина Олега Ляшка Тетяна Юзькова, яка наразі є членом тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, адвокат Адвокатського об’єднання «Шевченківська колегія адвокатів м.Києва».

У відкритих джерелах дуже мало свіжої інформації про кандидата в нардепи Юзькову. ЗМІ характеризують її як «тиху милу жінку, яка за весь час спілкування чи видавила з себе пару фраз».

Відомо також те, що Тетяна Юзькова – донька впливового батька, нині покійного першого голови Конституційного суду України Леоніда Юзькова, який вважався вчителем Віктора Медведчука.

Найцікавішим є той факт, що Юзькова, пов’язана з групою Віктора Медведчука і виконує функцію першого «зв’язкового» між Ляшком і Медведчуком.

Нагадаємо, схожий випадок у Верховній Раді був у 2008 році, коли свої депутатські повноваження склав усім відомий співак Святослав Вакарчук.

2775 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *