Чи зійдуться нарешті у ринзі Флойд Мейвезер та Менні Пакьяо

300px-MannyPacqМенні Пакьяо, якого дуже довго вмовляли вийти на бій проти Флойда Мейвезера таки погодився. Поєдинок відбудеться 2 травня 2015 року в Лас-Вегасі, так повідомив його промоутер Боб Арум.

Арум розповів, що представники Флойда Мейвезера погодилися на угоду, але Мейвезер все ще не підтвердив це сам. Жоден з представників Мейвезера не підтверджує заяви Арума.

“Я вважаю, що Менні повівся розумно і продемонстрував, що він хоче, щоб цей бій відбувся”, сказав Арум. “Зараз ми чекаємо на відповідь Флойда. Це не означає, що Флойд упертий і не буде цього робити, але останнє слово за ним “.

Команда Мейвезера  має трохи іншу версію цієї історії. У грудні Мейвезер звинуватив Арума, що той тисне на гальма і не дає провести  бій “протягом багатьох років.” “Флойд Мейвезер не ухиляється від бою з  будь-яким суперником. Боб Арум зупиняє бій. Вже кілька років ми намагаємось домовитись та зробити цей поєдинок”.

 

floyd-mayweather.jpegНезважаючи на це, тиск зараз на Мейвезера чималий. Він або погодиться і отримавши перемогу, стане найбагатшим в історії боксу, або ж до кінця його життя будуть називати хлопцем, який ухилився від бою з Менні Пакьяо.

Хоча так і не було досягнуто ніякої остаточної угоди, Los Angeles Times повідомляє, що обидва боксери погодилися розділити гаманець 60/40 на користь Мейвезера (що забезпечило б йому гонорар у 100 мільйонів доларів).

 

2360 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *