Бойовики «Ісламської держави» захопили частину Афганістану

9429b41a-9ac9-11e5_1023515cТерористи угруповання «Ісламська держава» взяли під свій контроль території на сході Афганістану.

Близько 1600 бойовиків захопили значну частину чотирьох провінцій на південь від Джелалабада, розташованого недалеко від Кабула.

Про це в суботу, 5 грудня, пише The Times.

«Близько 1600 бойовиків, які присягнули на вірність «Ісламській державі», захопили частину чотирьох провінцій Афганістану, розташованих на півдні від міста Джелалабад. Захоплення територій супроводжувалося такою ж жорстокістю терористів, як і в Іраку та Сирії: публічними стратами і тортурами», повідомляє The Times.

Близько 500 осіб в регіоні гинуть від рук терористів щомісяця. Газета пише, що місцеві жителі тисячами залишають свої будинки.

Бойовики спочатку непомітно проникли в регіон, а потім почали захоплювати території, щоб утворити нову провінцію «халіфату» на кордоні з Пакистаном.

The Times повідомляє, що члени терористичної організації «Талібан» могли долучитися до «Ісламської держави».

«Приєднання до ІД зручне для незадоволених членів Талібану, пакистанських талібів, а також для безлічі чеченських і узбецьких бойовиків», – розповів The Times неназваний высокоставленный дипломат у Кабулі.

Газета зазначає, що Міністерство оборони США знає про вторгнення терористів на території Афганістану. У Пентагоні заявили, що «пильно стежать» за бойовиками в регіоні.

1213 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *