Більше 88% українців не хочуть приєднуватись до Росії

fany_marsh1919919

Переважна більшість українців, з різних регіонів, зізнались, що тим чи іншим чином повязані з Росією. Але з загальної кількості опитаних 88,3% сказали тверде «ні» ідеї, приєднання до Росії.

На противагу цьому, тільки 3,1% в ході опитування, проведеного для газети ZN.UA Київським міжнародним інститутом соціології, заявили, що вони підтримують ідею приєднання до «Русского мира».

Схожі цифри з’явилися, коли громадян запитали, чи хотіли б вони , щоб їх регіон, був відокремлений від решти України, але залишився незалежним і не входив до складу Росії – тільки 2,6% сказали, що вони хотіли б незалежності.

Одеса, завжди рекламується як шанувальниця Кремля, як “рідне російське» місто,  але підтримали приєднання до “Родины” 0%, такий самий результат був і в південно-східному місті, Херсоні.

Патріотичні почуття вар’юються по країні, але є загальна тенденція, щодо зменьшення при переході із заходу на схід: у той час як у західній частині, підтримка незалежної України складає 94,0%, а в центр 98,1%, на півдні це 93,3% , а в східному регіоні 81,5%.

Дослідження під заголовком “Думки і погляди населення України: грудень 2014» було проведено у грудні 2014 з 4 по 19. У дослідженні прийняло участь 3035 громадян України, які проживають в 179 населених пунктах України.
У Луганській та Донецькій областях було проведено обстеження тільки на території, яка контролюється владою України. Статистична похибка опитування не перевищує 1,8%.

2029 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *