Барак Обама привітав українців з Днем Незалежності

U.S. President Barack Obama speaks about Syria during a joint news conference with Swedish Prime Minister Fredrik Reinfeldt at the Prime Minister's office in Stockholm, Sweden September 4, 2013. REUTERS/Kevin Lamarque  (SWEDEN - Tags: POLITICS) - RTX1371S

Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама привітав Президента України Петра Порошенка та Україну з 24-річницею Незалежності. Про це повідомила прес-служба президента України.

«За останній рік Україна зробила вагомі кроки для досягнення мети, яку вона поставила перед собою з моменту отримання незалежності у 1991 році. Незважаючи на численні виклики, народ України наблизився більш ніж коли-небудь до здійснення свого спільного бачення вільної, демократичної та квітучої країни, міцно інтегрованої в серці Європи», – підкреслив Барак Обама.

Він також запевнив, що США і надалі підтримуватимуть Україну в надзвичайно важливий період її історії.

«Наші дві нації працюють разом, щоб підтримати та захистити право українського народу вільно обрати власний шлях вперед. У той час, коли Ви працюєте, щоб провести вирішальні реформи незважаючи на агресію з боку Росії на сході та окупацію Криму, Сполучені Штати будуть залишатися послідовними у своїй підтримці України», – зазначив Президент.

Президент США впевнений, що дружба між двома країнами буде зміцнюватись ще більше по мірі того, як Україна докладатиме подальші зусилля у розбудові демократичних інституцій, просуванні верховенства права та у прокладанні шляху для економічного зростання.

2083 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *