Австралійка позбулася грошового виграшу, опублікувавши переможний квиток в Facebook

winning-ticket-melb-cup-628Мешканка австралійського міста Перт втратила грошовий виграш у розмірі 825 доларів, опублікувавши переможний квиток на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Про це пише Гомін з посиланням на Mashable.

Дівчина на ім’я Шантель стала володаркою грошового виграшу на знаменитих скачках Мельбурнський Кубок на іподромі Flemington Park в передмісті Мельбурна.

Позитивні емоції спонукали дівчину опублікувати в соцмережі селфі з виграшним квитком, на якому, за іронією, був зображений штрих-код. У результаті переможниці так і не вдалося стати володаркою грошового призу, який отримав один з її френдів в Facebook за допомогою штрих-коду.

«Присвячується моєму другові в Facebook, який використовував моє фото, щоб отримати виграш. Ти справжня свиня. Ти зруйнував мій день», – написала Шантель в соціальній мережі.

Відзначається, що поліція почала розслідування, в ході якого намагається з’ясувати особу людини, яка отримала грошовий приз. Однак, навіть якщо злодій буде знайдений, замість грошового призу Шантель може отримати всього 20 доларів в якості компенсації вартості квитка через недотримання правил отримання виграшу.

2692 Total Views 18 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *