Арешт Надії Савченко продовжили до кінця вересня

55353766e5649712bee50b48c501f25aМосковський міський суд на вимогу слідства в черговий раз продовжив арешт української льотчиці Надії Савченко.

Про це у своєму Twitter повідомив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько із зали суду.

«Рішення судді Грачова: Савченко за ґратами до 30 вересня. Як підстава – незаконно перетнула кордон і не має житла в РФ», – написав Крулько.

Савченко в суді відповідала на запитання українською мовою. Вона повідомила дані про свою особу і заявила про незаконність кримінальної справи. «Я не знаю російських законів, але не можу зрозуміти, чому мене тримають у клітці», – сказала вона, після завершення засідання, вигукнувши: «Слава Україні!».

Таким чином, були відхилені заперечення адвоката українки Іллі Новікова проти утримання під вартою у зв’язку з міжнародним імунітетом Савченко як делегата ПАРЄ (Парламентської асамблеї Ради Європи), а також процедурними неточностями при оформленні клопотання СК Росії.

Попередній термін утримання під вартою закінчувався 30 червня.

Захист Савченко має намір оскаржити це рішення у Верховному суді Росії.

Раніше повідомлялося, що російські слідчі органи наполягали на продовженні арешту Савченко до 10 вересня.

Нагадаємо, Надія Савченко влітку 2014 була затримана за підозрою в причетності до загибелі російських журналістів Ігоря Корнелюка і Антона Волошина під Луганськом та незаконному перетині кордону з Росією. Зараз вона перебуває в московському СІЗО «Матроська тиша».

3001 Total Views 15 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *