Apple виповнилося 40

AppleЗа останні чотири десятиліття компанія пройшла великий шлях від аматорського проекту до найбільшої в світі корпорації.

Apple була заснована Стівом Джобсом, Стівом Возняком та Рональдом Вейном 1 квітня 1976 року з метою розробки та продажу персональних комп’ютерів. Її було зареєстровано як Apple Computer, Inc. 3 січня 1977 року і було перейменовано на Apple Inc.

Apple – це найбільша у світі компанія в області інформаційних технологій за виручкою, найбільша у світі технологічна компанія за обсягом активів і третій найбільший у світі виробник мобільних телефонів. 25 листопада 2014 року, на додаток до того, що вона найбільша публічна корпорація у світі за капіталізацією ринку, Apple стала першою компанією у Штатах, вартість якої перевищила 700 мільярдів $ США. Компанія наймає 115 000 працівників на постійній основі станом на липень 2015 року і має 453 магазини роздрібної торгівлі у шістнадцяти країнах на березень 2015 року. ITunes Store – найбільший у світі музичний магазин.

У числі найбільш популярних пристроїв компанії – музичні плеєри iPod, ноутбуки, настільні комп’ютери iMac, а також смартфони iPhone; останніми, за даними Apple, користуються в світі більше 1 млрд людей. Як зазначив в одному з недавніх інтерв’ю глава компанії Тім Кук, “ніхто не міг уявити”, що iPhone будуть користуватися такою популярністю. На його думку, “це свідчить про те, який вплив справила Apple на весь світ.

4411 Total Views 3 Views Today
Теги: ,

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *