Apple анонсує презентацію нової версії iPhone з чотиридюймовим екраном

iPhone21 березня в Купертіно (штат Каліфорнія) компанія APPLE проведе презентацію нової версії iPhone та декількох інших пристроїв. На презентацію запрошено багато представників преси, яким 10 березня були надіслані відповідні повідомлення. Перша в цьому році велика медіа-подія імперії Apple розпочнеться, як зазвичай, о 10:00 AM за тихоокеанським часом.

Очікується, що нова версія iPhone 5SE буде подібна до iPhone 5S, але мати більш сучасні характеристики, зокрема, він буде облаштований процесором Apple A9 (зараз використовується в моделях iPhone 6s та 6s Plus) та поліпшеною камерою – по інсайдерській інформації 8- або 12-мегапіксельною.

На заході також мають бути презентовані очікувані продукти виробництва Apple, в тому числі новий 9,7-дюймовий IPad (лінійка iPad Pro), новий годинник, деякі додатки.

Зазвичай проміжок часу між презентацією новинок виробництва Apple і початком їхнього вільного продажу складає приблизно 1-2 тижні, але цього разу цей термін можливо буде скорочено.

22 березня, наступного дня після презентації розпочнеться судове слухання, на якому буде розглянуто питання, стосовно ймовірності зламу смартфону терориста з Сан-Бернардіно на вимогу ФБР.

9253 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *