Анджеліна Джолі та Бред Пітт всиновлять сирійського хлопчика

Анджеліна Джолі і Бред Пітт стануть батьками всьоме: зоряна пара збирається всиновити хлопчика з Сирії. Як повідомляють джерела американського порталу Radaronline.com., подружжя вже готують необхідні документи, однак процес цей не швидкий. На те, щоб дитина прибула до США, потрібно чотири або п’ять місяців.

Анджеліна Джолі вже кілька років є послом ООН у справах біженців. У червні цього року актриса побувала в таборі сирійських біженців в Туреччині. Тоді акторка взяла з собою в поїздку старшу дочку – 9-річну Шайлу. Мама з донькою зустрілися з біженцями і багато розмовляли з сирійськими дітьми. Ймовірно, саме тоді Анджеліну розчулили сирійські хлопчики, що залишилися сиротами.

UNHCR_Angelina_Jolie_Refuge_ChildrenПід час поїздки з гуманітарною місією Анджеліна Джолі зустріла трьох осиротілих братів – хлопчиків з Сирії.  Середній хлопчик трохи говорив по-англійськи. У Анджеліни розривалося серце, коли вона слухала про те, як їхній будинок розбомбили. Їхній батько пропав під час війни, мати загинула під бомбардуваннями. Старший з хлопчиків був дуже тихим і не відходив від Анджеліни ні на крок, пише Radaronline.com.

2947 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *