Американці намагаються позбавити ліцензії Forbes Україна

1190813Американський видавничий дім Forbes вчинив дії для позбавлення ліцензії Forbes Україна, який входить в «Український медіа холдинг» (UMH Group), власником якого є олігарх часів Януковича Сергій Курченко.

Днями український Forbes змінив домен – з forbes.ua на forbes.net.ua. В Україні домен верхнього рівня в зоні .UA можна отримати і використовувати тільки у випадку, якщо у власника сайту є свідоцтво про реєстрацію торгової марки.

Як стверджується, зміни пов’язані з намаганнями американської материнської компанії відібрати ліцензію в українського Forbes.

Той факт, що UMH Group позбулися права на домен .UA, може свідчити про те, що ліцензійний суд холдинг програв. Втім, це може говорити і про те, що холдинг відчуває фінансові труднощі і просто перестав справно платити за ліцензію. Або про те, що у зв’язку з набуттям чинності нових санкцій з 30 липня, американський Forbes вирішив активізувати свої дії щодо припинення співпраці з олігархом Сергієм Курченком, якого внесли у санкційний список.

6704 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *