Аксьонов : “В усіх кримських школах мають пройти заходи військово-патріотичного характеру”

IMG_0739В усіх кримських школах мають пройти заходи військово-патріотичного характеру, бажано із залученням ветеранів Великої Вітчизняної війни. Про це в ході засідання Ради міністрів Криму заявив глава республіки Сергій Аксьонов.

Згідно з інформацією міністра освіти, науки та молоді Криму Наталії Гончарової, напередодні святкування 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 200 шкіл республіки провели зустрічі учнів з ветеранами. На думку глави Криму, ця ситуація є неприйнятною і подібні зустрічі мають проводитися у всіх школах півострова. «Всі 600 кримських шкіл мають бути охоплені заходами з відвідуванням ветеранів, а то виходить, що третину ми залишили напризволяще. Так бути не повинно, просто організуйтесь, давайте залучати місцеві органи влади », – підкреслив Аксьонов.

Він висловив упевненість в тому, що зараз у кожному районі та місті півострова ще достатня кількість ветеранів, щоб школярі могли з ними поспілкуватися.

«Вони можуть піти в школи і розповісти. В крайньому випадку, є люди, які можуть фотографії принести і розповісти про своїх родичів. У кожній сім’ї є бабусі й дідусі, які воювали або працювали в тилу », – додав Аксьонов.

 

2959 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *