Айварас Абромавичус закликав депутатів ВР прийняти приватизаційні законопроекти

“Колеги, приватизація державних підприємств – це реальна боротьба з корупцією. Потрібно якомога швидше починати приватизацію, якнайшвидше покращувати стандарти управління в держкомпаніях. Давайте припинимо корупцію та встановимо новий рівень управління. Все залежить від нас”, – наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України  під час свого виступу в Парламенті, в ході Години запитань до Уряду.

“За рік наша країна втрачає 115 млрд грн у якості збитків від роботи державних компаній. На жаль, з кожним роком ці збитки лише зростають. Якщо топ-100 держкомпаній у 2012 році втратили 9 млрд грн, то в 2013 році – 16 млрд грн, а  минулого року – збитки становили 101 млрд грн. У 1 кварталі цього року, збитки вже сягнули 9,7 млрд грн. Це в 2 рази більше, ніж у той же період торік”, – зазначив Айварас Абромавичус. Він також підкреслив , що більша частина цих коштів, залишається в кишенях певних осіб через різноманітні корупційні схеми.

Також Міністр нагадав, що Мінекономрозвитку ініціювало перевірки 20 держкомпаній в частині їхніх доходів і витрат.

“Ми ініціювали перевірки 20 найбільших держкомпаній. За результатами цих перевірок ми прийматимемо кадрові рішення. Але на цьому не можна зупинятися. І я розраховую на сприяння правоохоронних органів. Наша мета – підняти на поверхню всі зловживання. Ми перевірятимемо продажі й закупівлі. Є лише два способи боротьби з цим – приватизація та підвищення стандартів корпоративного управління на держпідприємствах”, – підкреслив АйварасАбромавичус.

5806 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *