Нову версію гри Doom не в змозі подолати навіть її розробники

doomРозробники нової частини Doom – Ultra Nightmare зізналися, що поки так і не змогли пройти гру на максимальній складності. Зараз між відділами студії йде змагання, в ході якого співробітники намагаються просунутися якнайдалі по сюжету, проте поки ніхто з них не зміг довести справу до кінця.

Ultra Nightmare – найвищий рівень складності в Doom, на якому гравцеві на все проходження дається тільки одне життя. Розробники радять усім, хто захоче дістатися до фіналу за одну спробу, спочатку попрактикуватися на рівні Nightmare, в якому сила ворогів точно така ж, однак після смерті гравець не відправляється в самий початок гри.

Doom  відеогра, що була випущена 10 грудня 1993 року компанією id Software. Це один з найвідоміших та найпопулярніших продуктів, що належать до жанру «шутер від першої особи» («стрілялка»). Дія гри відбувається в науково-фантастичних декораціях з використанням прийомів фільму жахів.

Дослідження показали, що в Doom хоч раз у житті грало не менше, ніж 150-160 млн. людей в усьому світі. Ця гра багато в чому вплинула та визначила ідеологічну концепцію подальшого розвитку жанру.

920 Total Views 6 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *