Харчування дітей: працівники дитячих закладів відправляють дітей на лікарняні ліжка

225 квітня Івано-Франківський обласний центр державної епідеміологічної служби повідомив про виявлення гострої інтоксикації у школярів після вживання їжі в їдальні однієї зі шкіл Бурштина Івано-Франівської області. В результаті отруєння на лікарняних ліжках опинилися 11 школярів.

Працівники їдальні свою вину не визнають, стверджують, що працювали в належних умовах та готували з якісних продуктів.

Санепідемслужбою було взято проби харчових продуктів, які в той день готувалися дітям, на вміст кишкової палички, патологічної флори та для мікробіологічного дослідження. Результати, які вже отримані підтверджують три позитивні змиви на кишкову паличку, інші результати ще не відомі.

3Для недопущення подальшого розповсюдження інфекції у школі проводяться протиепідемічні, дезінфекційні заходи. За фактом порушень прокуратурою відкрито кримінальне провадження за статтею 137 Кримінального Кодексу України (неналежне виконання обовʼязків щодо охорони життя та здоровʼя дітей).

Нагадаємо, що також продовжується розслідування харчового отруєння дітей у Конотопській школі №7 Сумської області, що сталося 21 квітня. В 13 дітей цієї школи було виявлено ознаки гострого інфікування, з них 6 школярів потрапили в лікарню. Наразі стало відомо, що причиною отруєння став спалах гострої кишкової інфекції, через порушення вимог санітарного законодавства при організації харчування дітей. У приміщеннях школи проведено посилену дезінфекцію.

 

920 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *