“Чілдрен-кінофест” – фестиваль для дітей та підлітків відбудеться в Україні

31В Україні втретє планується провести фестиваль для підлітків та дітей під назвою «Чілдрен кінофест». Програма фестивалю розпочнеться 27 травня та триватиме до 5 червня. На прес-конференції, що відбулася в Києві, організатори оголосили програму всього фестивалю.

Представляти фільми для дітей цього року буде відомий український режисер, актор та сценарист Ахтем Сеітаблаєв. Він розповідає, що разом з усіма своїми чотирма дітьми не пропускає жодної премʼєри великого екрану, але не завжди яскраві історії та картини, представлені глядачеві є змістовними. Тому представлені на фестивалі картини змальовують те, що допоможе дітям замислитися над вічними цінностями: добром і злом, дружбою, над словом мудрого вчителя, який допоможе порадою та ін.
Генеральний директор «Арт-хаус» Денис Іванов також наголошує на тому, що сучасні американські фільми, які є основним продуктом, що демонструються кінотеатрами, представляють лише жанр фентезі, в той час як діти потребують реальних підліткових історій.
Відкриє фестиваль анімаційний фільм “Хлопчик-фантом”, у якому розповідається про хлопчика з обмеженими фізичними можливостями, який відкриває в собі здатність літати та бути невидимим та рятує головне місто США від руйнування.
Історія про любов та зростання дівчинки-сироти, що зростає зі своїм дідусем-пастухом серед альпійських лугів, відображена у фільмі «Альпійська казка».
У фільмі про сучасних Робінзонів “Операція” Арктика”, норвезьких авторів йдеться про трьох дітей, які опиняються в арктичних льодах та повинні самі здобувати собі їжу і боротися з природними явищами, сильнішими за них. Фільм вражає грандіозними пейзажами.
Угорська комедія «Лапа» – це зворушлива історія собаки-рятувальника і тренера, які допомагають людям. Вона заснована на реальних подіях.
Крім фільмів на дітей чекають міні-мультики від анімаційної студії Aardman та позаконкурсна програма – 26 мультфільмів з серії “Моя країна – Україна”, які створені у техніці пластилінової анімації молодими авторами.
І закінчується програма фестивалю комедією-переможцем 2015 року – «Фелікс» – історією про маленького саксофоніста.
Цьогоріч Фестиваль побуває у 17-ти містах України.

7554 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *