Вийшла в світ книга Олівера Буллоу про останнього росіянина

3Кожен четвертий росіянин знаходиться під загрозою смерті не досягнувши 50-річного віку через надмірне вживання алкоголю.

Ця тема піднімається вийшла у книзі англійського журналіста Олівера Буллоу «The Last Man in Russia», що надрукована у Великобританії. У творі розповідається про високу смертність в Росії від алкоголю, яку автор порівнює з наслідками військового конфлікту. Також автор говорить про те, що проблеми росіян з алкоголем почалися ще в 50-х роках минулого століття. Тоді політична система почала змінюватися, але укорінений страх залишився і викликав масовий психоз. За допомогою алкоголю люди позбавлялися від щоденних проблем.

1У результаті з суспільної проблеми алкоголізм перетворився на проблему демографічну. Кількість смертей в країні зростає, а кількість народжуваності скорочується. Із загальної картини «нетверезості» вибивається лише Москва, яка розвивається за рахунок «висмоктування» ресурсів з усієї країни. Але процвітаюча столиця не може вилікувати країну від духовної хвороби, яка заставляє людей вживати спиртне. «Російська нація вʼяне зсередини» – так стверджує Буллоу.

На думку автора, Путін не бореться з проблемою, тому що продаж алкоголю приносить величезний дохід скарбниці. До того ж, влада знає, що будь-який політик, який спробує зменшити кількість продажу горілки чи підвищити її вартість, відразу ж втратить симпатії виборців, вважає британець.

917 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *