Боксер Олександр Усік переїздить жити з Симферополя в Київ

usik2Український боксер-важковаговик Олександр Усик в своєму інтерв’ю виданню «Обозреватель», що розміщене на офіційному сайті боксера, повідомив, що разом з сім’єю переїдзджає з Сімферополя, де проживав все своє життя, до Києва.

«Я вже втомився від цих переїздів і треба, щоб сім’я з дітьми була поруч. Думаю, через пару місяців, коли відбудеться бій з Гловацьким (польский боксер, чемпіон світу за версією WBO – ред.), будемо змушені переїхати. А вже коли, дай Боже, проживемо життя, постаріємо, повернуся назад до Криму – до Сімферополя», – поділився планами Усик.

Як відомо, інтерконтинентальний чемпіон Всесвітньої боксерської організації (WBO) Олександр Усик після того, як Кримський півострів був анексований Росією, залишився з дружиною та трьома дітьми в Сімферополі. Проте до поєдинків видатний боксер готується в Карпатах, бої проводить переважно в Києві.

Олександр Усик у ринзі завжди використовує національну символіку, підкреслюючи свої патріотичні настрої.

«Я люблю свою країну за те, що я тут живу, і вона у мене є. Люблю за те, що Всевишній так розпорядився. Я народився українцем, хохлом, так я повинен залишатися їм до самого кінця і не повинен зраджувати ні себе, ні країну, ні віру, нікого», – заявив боксер.

2146 Total Views 6 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *