Айварас Абромавічус підтвердив умови свого повернення на посаду міністра

abromavichusВчора на конференції інвестиційної компанії Dragon Capital, що проводилася в Києві, міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус повідомив, що має намір повернутися на свою посаду, але тільки за умови відставки діючого очільника уряду Арсенія Яценюка.

Абромавічус повернувся до України після тривалої відсутності, весь час з моменту подання заяви про відставку він офіційно перебував у відпустці. 10 березня її перебіг закінчився, після чого міністр мав повернутися до своїх обов’язків, оскільки Верховна Рада його заяву про звільнення не затвердила.

Ввечері 10 березня Абромавічус з’явився в своєму кабінеті. Втім, як повідомляє прес-секретар МЕРТ Олег Шиманський, позиції своєї шеф не змінив, його присутність в стінах Кабміну – чиста формальність. В якості доказу, Шиманський зауважив, що кабінет міністра економіки, як і до того, напівпорожній, картини, що в період роботи прикрашали стіни приміщення, назад не повернуто.

Під час відпустки, як повідомив сам Айварас Абромавічус, він готував пропозиції по програмі діяльності нового уряду, який, за його переконанням, має очолити теперішній міністр фінансів Наталя Яресько.

Пропозиції пана Абромавічуса містять в собі питання стосовно кредитування стратегічно важливих галузей економіки, створення зони вільної торгівлі з Туреччиною та Канадою, реформування системи керування держвласністю тощо.

10480 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *