Арсен Мірзоян зробив пропозицію Антоніні Матвієнко під час власного концерту

Напередодні жіночого свята 8 березня на власному сольному концерті співак і автор пісень, учасник шоу «Голос країни» Арсен Мірзоян запропонував співачці Антоніні Матвієнко руку і серце.

Ця урочиста подія сталася під час виступу Арсена в Міжнародному центрі культури і мистецтв (Жовтневому палаці). Просто посеред концерту він несподівано спустився до глядацького залу, де сиділа Тоня Матвієнко. Вставши на коліна, співак простягнув майже зімлілій дівчині обручку. Зал щиро аплодував закоханій парі, глядачі вигукували привітання.

«У мене шок! Коханий, дякую тобі за незабутнє відчуття щастя! Мірзоян, ти моє сонечко! Бажаю всім дівчатам сказати «так» в цьому житті», – написала схвильована і щаслива Тоня у своєму Фейсбуці.

Всі, хто є небайдужими до творчості співаків, спостерігали за їхнім романом протягом декількох років. Пара вже деякий час живе разом, а в січні 2016 року в них народилась дівчинка, яку на честь бабусі – Народної артистки України Ніни Матвієнко, також назвали Ніною.

До сьогодні і Тоня і Арсен вважали офіційний шлюб суто бюрократичною процедурою. Втім, пропозиція, на яку наречена відповіла згодою, виявилась вельми хвилюючою і зворушливою подією.

7265 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *