57 євродепутатів закликали накласти персональні санкції особисто на Путіна

spisok-s-2Депутати Європарламенту звернулися до Верховного представника по закордонних справах ЄС Федеріки Могеріні з листом, де вимагають накласти санкції на 28 осіб на чолі з Володимиром Путіним, в зв’язку з незаконним утриманням громадянки України Надії Савченко за гратами на території РФ.

В «Список Савченко», окрім президента Путіна, входять чиновники з РФ і деякі особи з числа керівництва так званої ЛНР, які, на думку євродепутатів, є відповідальними за викрадення Савченко та перевезення її на територію Російської Федерації.

В список зокрема ввійшли директор федеральної служби безпеки РФ Бортніков, голова комітету по закордонним справам Держдуми Пушков, очільник «Луганської народної республіки» Плотницький, а також судді, прокурори, слідчі, які використали вочевидь неправдиві свідчення та сфабриковані дані, щоб показово засудити Надію Савченко до багаторічного ув’язнення.

«Список Савченко» має стати аналогом «Списку Магнітського», санкції по ньому передбачають заборону на видачу віз до країн ЄС, а також замороження всіх активів названих осіб на території ЄС.

15659 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *