27-29 травня – святкування дня Києва

8

28 і 29 травня в столиці будуть проведені заходи, присвячені Дню Києва. Програма святкування має бути великою, і жителям столиці, а також гостям міста запропонують різноманітні розваги. Заходи розпочнуться вже сьогодні, а закінчаться ввечері в неділю. У п’ятницю, в спортивному клубі «Гурман», до сьомої години вечора буде проводитися турнір з настільного тенісу, також кілька заходів заплановані до пізнього вечора в Національному заповіднику «Софія Київська».

Завтра, о 8 годині ранку, пройде велопарад на Європейській площі, з 10 до 16 годин можна буде простежити за регатою, на яку всіх запрошує Київський річковий вокзал до причалу №6. З 11 до 16 години проходитиме міжнародна велогонка – збір на Хрещатику.

З раннього ранку і до пізнього вечора на Софійській площі пройде фестиваль «День Києва». У неділю киян чекають на Трухановому острові з 10 до 18 годин, де відбудеться регата. З 10 до 23 годин в Національному ботанічному саду імені Гришка буде проходити музичний фестиваль, а на Софійській площі продовжиться фестиваль «День Києва».

2680 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *