24 серпня у Києві пройде Марш Незалежності — В. Ковальчук

60bd86875f889e221e398600e5971e4b_1438872325_largeПараду військової техніки на День Незалежності не буде. Про це сьогодні на брифінгу повідомив Перший Заступник Глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук.

За його словами, державні заходи заплановані на 23 та 24 серпня. «23 серпня відзначатиметься День Прапора. О 9 годині ранку на Софійській площі відбудеться церемонія підняття Президентом Державного Прапора України. У той же час Прапор буде піднятий в усіх обласних та районних центрах, усіх військових частинах та дипломатичних представництвах»,— зазначив Віталій Ковальчук.

На Софійській площі три дні триватиме виставка прапорів-реліквій, передбачається також проведення меморіальних заходів у Парку Слави. О 12 годині відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам’яті воїнів, загиблих у зоні АТО.

«24 серпня, на День Незалежності, жодного військового параду з залученням техніки не буде. Натомість на Хрещатику відбудеться Марш Незалежності, у центрі якого — особа воїна, захисника нашої країни, того, кому ми завдячуємо нашою свободою. У Марші візьмуть участь учасники АТО, волонтери та інші»,— наголосив Віталій Ковальчук.

Ввечері на Майдані Незалежності відбудеться концерт всесвітньовідомого гурту класичної музики «I, culture orchestra» під керівництвом Кирила Карабиця.

 

 

оригінал на сайті ПУ

3601 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *