19 вересня на вулиці Харкова вийде нова поліція

1649249Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що перший поліцейський патруль вийде на вулиці Харкова 19 вересня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Реформа поліції дійшла до міста Харкова. Я взагалі вражений інтелектуальним потенціалом поліцейських, які будуть патрулювати вулиці міста Харкова. Тут найвищий IQ серед всього набору, який є у нас в Україні. 19 вересня новий патруль повинен вийти на вулиці. Ми з бюджету виділяємо кошти, наші західні партнери – американці і канадці допомагають тренувати нову якісну харківську поліцію. Це важливо для країни і для харків’ян, щоб вони побачили – це нова молодь, з новим відношенням, з новими стосунками з громадянами і нова безпека на вулицях Харкова», – сказав Арсеній Яценюк.

«19 вересня місто Харків має почати вам аплодувати як людям, які ставлять перед собою нові завдання», – звернувся Прем’єр-міністр до майбутніх поліцейських.

За словами Яценюка, на черзі – створення патрульної служби у Дніпропетровську, Одесі, Львові, Вінниці та Чернівцях.

Прем’єр-міністр нагадав, що зарплата одного поліцейського складе від 8 до 10 тисяч гривень.

Працювати харківські патрульні будуть спочатку за схемою: 12 годин роботи – 12 відпочинку, 12 роботи – 48 відпочинку, потім перейдуть на схему 12 годин на роботі – 48 вдома.

До кінця 2015 року в Україні планують набрати 7 тис. патрульних, а всього – 150 тис.

6243 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *