18-19 травня – дводенний байкот Facebook

zuck_aМарк Цукерберг відмовився задовольнити прохання українців про створення української адміністрації соцмережі, через це 18 і 19 травня оголошено днями бойкоту Facebook.

Організатори бойкоту закликають деактивувати свій аккаунт Facebook на два дні.
” Тисячі деактивованих акаунтів протягом одного-двох днів створять прецедент для адміністрації Facebook та медіа-привід. Для адміністрації Facebook це стане проблемою №1, яка набагато серйозніше, ніж падіння соцмережі”, – заявили організатори.

Нагадаємо, в п’ятницю глава Facebook Марк Цукерберг дав відповідь на прохання українських користувачів відкрити офіс соцмережі в Києві, відповідь негативна.

Багато українських користувачів обурені тим, що адміністрація соцмережі безпідставно, на їхню думку, блокує деяких українських блогерів. Вони звинувачують в цьому проплачених російських користувачів, так званих «тролів». Виходом з цьої ситуації міг бути відкритий в Києві офіс Facebook, який би неупереджено стежив за контентом соцмережі, приймав скарги і адекватно на них реагував.

Навідь президент країни звернувся до Цукерберга: «Дорогий Марк Цукерберг, Україні дійсно потрібен український офіс Facebook»

«Друзі, ми повинні використовувати всі канали, щоб отримати реакцію глобальних офісів. Україна повинна отримати українське представництво Фейсбук! », додав він на своїй сторінці в Facebook.

Прохання української аудиторії і особисто Петра Порошенка про відкриття українського офісу Facebooк поки не буде виконана, сказав Марк Цукерберг.

Цукерберг пояснив, що справа не в політиці, а виключно в бізнесі. Компанія Facebooк відкриває представництва тільки в країнах з високою маркетинговою активністю і там, де є необхідність в місцевих фахівцях з продажу. Офіс в Україні, як і в будь-якій країні, можливий, додав він, але тільки в перспективі.

1789 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *