18-19 квітня у Києві на Контрактовій площі відбудеться фестиваль «В пошуках made in Ukraine»

gy0bx18-19 квітня на Контрактовій площі зберуть понад 200 виробників товарів і послуг з усієї України – на фестивалі «В пошуках made in Ukraine».

Так, під час монтажу і демонтажу обладнання та техніки, а також проведення самого заходу буде перекрито дорожній рух на площі – з 17:00 17 квітня до 4:00 20 квітня. Відповідні зміни буде внесено й у роботу пасажирського транспорту загального користування. Крім того, Департаменту охорони здоров’я доручено забезпечити під час фестивалю чергування бригад швидкої (екстреної) медичної допомоги.

Нагадаємо, що фестиваль «В пошуках made in Ukraine» відбудеться вже втретє. Він покликаний підтримати вітчизняних виробників-початківців. Відвідувачам у різних тематичних зонах запропонують широкий асортимент товарів – від прикрас ручної роботи до меблів: одяг, взуття, спорттовари, косметику, побутову хімію, предмети декору, посуд, продукти харчування тощо.

За інформацією Подільської райдержадміністрації, серед особливостей цьогорічного фестивалю буде організація зони розвиваючих ігор для дітей, де з ними займатимуться професійні дитячі аніматори. Відкриють і зони зеленого туризму для тих, хто бажає пізнати і відвідати заповідні та мальовничі куточки країни: там будуть представлені еко-готелі та кемпінги. Також працюватимуть майданчики з їжею та зразками хенд-мейду від українських майстрів. Крім цього, для відвідувачів ярмарку співатимуть відомі українські артисти. Вхід вільний.

4663 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *