150 мільйонів доларів – можлива сума допомоги Україні від США

12

Найближчим часом Сполучені Штати планують виділити Україні ще 150 мільйонів доларів в якості військової допомоги. Крім того, в Республіканській партії США розглядається питання про надання летального зброї. Як інформує американська газета «The Hill», гроші будуть виділені в 2017 році, оскільки сума в 150 мільйонів закладена в програму бюджету Пентагону на забезпечення національної безпеки в наступному році. У повідомленнях американських ЗМІ йдеться про те, що кошти будуть спрямовані на закупівлю нового озброєння, а також на підготовку і навчання військовослужбовців України.

Загалом же для стримування російської агресії уряд Сполучених штатів планує у наступному році виділити 3,4 мільярди доларів, зокрема мова йде про так звану Європейську ініціативу підтримки, що надаватиме допомогу всім європейським військовим. Голосування з приводу цього питання відбудеться 27 квітня в комітеті у справах збройних сил палати представників.

Крім того, Представники Республіканської партії продовжують наполягати на наданні Україні летальної зброї, щоб захистити державу від агресії з боку Росії.

Раніше Джеффрі Пайетт, американський посол в Україні, наголосив, що з початку конфлікту на Донбасі, Україна отримала від США військову допомогу на суму близько 266 мільйонів доларів.

 

2703 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *