12 “злодіїв в законі” затримали на Дніпропетровщині

В'ячеслав Аброськін

В’ячеслав Аброськін

Під час поліцейської спецоперації в Дніпропетровську сьогодні затримано дванадцять «злодіїв в законі», яких за наводкою поліції Донеччини зловили на так званому “сходняку”. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава Нацполіції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

Мета зборів регіональних “авторитетів” – звітувати про діяльність та окреслити плани на перспективу.

“Приїхали “смотрящіє” і з окупованої території, і з підконтрольної Україні. Затриманий “злодій в законі” Вітя “Тбіліський”, а також такі його поплічники, як “Віген Єреванський”, “Кавун”, “Мозок” та інші”, – пише пан Аброськин.

Аброськін повідомив, що деякі “делегати” з окупованої території уникнули затримання безпосередньо в Дніпропетровську, втім пізніше їх затримали дорогою додому в Макіївку – в Красноармійську.

“Затримані “Мурчащий”, Вася “Донецький” та його гопкомпанія в складі трьох “шанованих” жителів Донецької області. Вася був оглянутий, з ним була проведена бесіда, його сфотографували в фас і в профіль та відпустили з “рекомендаціями”. Дивно, але чомусь він не поїхав назад до Макіївки, а прийняв рішення повернутися в Дніпропетровськ”, – розповідає глава Нацполіціі.

Паралельно спецоперація відбувалась і в Маріуполі. Там правоохоронцями проведено 10 обшуків у так званих “авторитетів”, 8 з них затримано, 2-є вже притягнуто до кримінальної відповідальності за збереження наркотиків.

577 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *