Італія “відкриває небо” для українських авіаперевізників

neboЗа інформацією, яка надішла з прес-служби Міністерства інфраструктури України, Італія знімає будь-які обмеження для польотів літаків українських авіакомпаній.

“Італія надіслала листа про намір задовольняти всі заявки українських авіакомпаній в будь-якому обсязі без обмежень по частотах. Не можна говорити, що це “відкрите небо “, тому що це поки ніяк не впливає на міжурядову угоду”, – пояснюють в Мінінфраструктури.

Втім, юрист Андрій Гук, який був безпосереднім учасником засідання  з цього питання, на своїй сторінці в Facebook наголошує, що йдеться саме про дію програми «відкрите небо» в повному обсязі. «Італія відкрила небо з Україною і зняла всі обмеження щодо частоти і числа перевізників», – написав він.

Нагадуємо, що в травні 2015 Петро Порошенко особистим розпорядженням уповноважив главу міністерства інфраструктури Андрія Пивоварського підготувати підписання Угоди між Україною та державами-членами Євросоюзу про спільний авіаційний простір (програма “відкрите небо”). Ця Угода має бути підписана до кінця 2016 р.

У липні 2015 р. між Україною та США було підписано аналогічну угоду, в січні цього року вона набула чинності.

1138 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *