Інтерпол оголосив у розшук топ-менеджера «Дельта-Банку»

deltajpgІнтерпол прийняв обґрунтування українських слідчих і вніс до списку розшукуваних осіб Віталія Масюру, ​​екс-першого заступника голови ради директорів «Дельта Банку» (основними акціонерами банку були Микола Лагун з часткою в капіталі 70,61% і компанія Cargill Financial Services International Inc. (США ) з часткою 29,39%).

Про це повідомляє Дзеркало тижня.

Такою інформацією з виданням поділилися джерела в Національній поліції.

Зокрема, зазначається, що Інтерпол провів власну перевірку підстав для формування файлу розшукуваної особи і вніс Масюру в цей перелік. За даними правоохоронців, він зараз переховується у Великобританії.

Видання зазначає, що перший екс-заступник голови ради директорів «Дельта Банку» Віталій Масюра підозрюється в розкраданні з банку понад 50 млн доларів (1,2 млрд гривень). Повідомлення поки що не було вручено безпосередньо Масюрі, ​​оскільки сам він, за даними слідства, 22 січня 2015 року залишив Україну і зараз знаходиться в Лондоні, йдеться в публікації.

Відзначається також, що в рамках проведення слідчих дій Печерський суд вже заарештував майно Масюри і його найближчих родичів: об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, а також 15 автомобілів, серед яких 4 Range Rover, Bentley Continental GT, Mercedes Gl – і S-класу, Audi R8, Audi A8, BMW 7-ї серії, Toyota Land Cruiser Prado.

Як зазначається, раніше правоохоронними органами велося слідство щодо доведення «Дельта Банку» до банкрутства, але будь-яких підозр чи звинувачень щодо посадових осіб та власників досі оголошено не було.

3526 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *