Єгипетський літак зник з радарів: пошуки тривають

4

Як повідомляє портал “Ель-Вафд”, літак авіакомпанії EgyptAir, який вилетів 18 травня з Парижа до Каїра, зник з радарів через двадцять хвилин після заходу в повітряний простір Греції. Наземні служби Єгипту не отримували сигналів лиха з лайнера. Скарг від екіпажу під час зльоту в Парижі також не надходило. Деякі ЗМІ пишуть про те, що літак впав у море. У міністерстві авіації Єгипту відзначили, що лайнер, швидше за все, зруйнувався на частини. При цьому офіційного підтвердження даних про катастрофу поки немає.

За останніми даними, на борту рейсу MS804 перебували 56 пасажирів (з них троє дітей) і десять членів екіпажу. Їх доля поки не відома. Супутниковий телеканал SkyNews Arabia повідомляє, що в літаку летіли громадяни Єгипту, Саудівської Аравії, Франції, Великобританії та Іраку.

Відразу після сигналу про зникнення повітряного судна EgyptAir створила екстрений оперативний штаб для відстеження ситуації. До нього увійшли представники всіх авіаційних служб. Повідомляється також, що створено спеціальні команди з єгипетських збройних сил, вони готові почали пошукові роботи і готові до порятунку людей.

Зниклий А-320 був створений в 2003 році. Ним керував досвідчений екіпаж – командир судна налітав 6275 годин (2101 год – на аналогічному літаку), його помічник має 2766 годин польотів.

412 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *