Україна впритул наблизилась до отримання безвізового режиму з Європою

European_Union_Ukraine_Locator.svgЄвропарламент прийняв резолюцію, в якій міститься заклик до профільних інституцій ЄС та держав-членів підтримати надання Україні та Грузії безвізового режиму.

Про це йдеться в документі, схваленому ЕП. У резолюції міститься оцінка виконання пунктів угод про асоціацію з Україною, Грузією та Молдовою. Також документ включає оцінку ходу реалізації угод про створення зон вільної торгівлі з цими країнами.

Європарламент позитивно оцінив перші кроки України, Грузії та Молдови до виконання угод про асоціацію та вільну торгівлю з ЄС.

Однак урядам України, Грузії та Молдови доведеться ще багато зусиль докласти для проведення політичних та економічних реформ, які наближують до європейських норм і стандартів, наголошується в документі.

ЕП вказує, що успіх Грузії, Молдови та України у наближенні до стандартів ЄС «залежить від багатьох факторів, у тому числі від стабільної політичної ситуації, стратегічного мислення, конкретного планування реформ та належного використання міжнародної фінансової та технічної підтримки».

У свою чергу, «фінансова підтримка ЄС всіх його партнерів обумовлена ​​конкретними кроками на шляху реформ».

17466 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *