Єврокомісія пропонує скасувати візовий режим для українців

bezviz2Єврокомісія у відповідному поданні пропонує Європарламенту та Раді Євросоюзу скасувати візи для українських громадян. Інформація про це міститься у документі,  розміщеному на офіційному сайті Європейської комісії.

Привертає увагу той факт, що у документі не вказано жодних додаткових умов до України, за виконанням яких має бути запроваджений безвізовий режим.

У своєму шостому звіті щодо виконання Плану дій з візової лібералізації Україною, Єврокомісія дійшла висновку, що Україна вже досягла необхідного прогресу і запровадила всі необхідні реформи, що забезпечують ефективне та стале досягнення інших показників.

Цією оцінкою, що зроблена на основі  постійного моніторингу, Єврокомісія підтверджує – Україна виконала всі висунуті до неї умови і відповідає заданим критеріям.

“Комісія зобов’язалася запровадити безвізовий режим для подорожей на короткий термін в Європейський Союз громадянам України, які мають біометричні паспорти, оскільки всі цільові показники, встановлені в плані дій щодо візової лібералізації, були виконані українським урядом”, – говориться в поданні.

Наступний крок у цьому напрямку – тривала процедура узгодження цього документу в Раді ЄС та в Європарламенті.

Очікується, що у разі невиникнення непередбачених перешкод, безвізовий режим між Україною та ЄС буде впроваджений вже до кінця 2016 р.

706 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *