Євробачення-2016 заборонило використовувати кримськотатарський прапор

praporЗгідно з правилами, які діють під час проведення конкурсів Євробачення, виступи артистів не можуть супроводжуватись підтримкою з використанням недержавних прапорів. Кримськотатарський прапор не є державним, тож під час виступу представниці України Джамали національний прапор кримськотатарського народу під забороною.

Правили та список прапорів, заборонених для підтримки виконавців, оприлюднені на сайті Stockholm Globe Arena – концертний зал, де відбудеться конкурс Євробачення 2016.

Окрім заборонених, можна використовувати прапори не тільки країн-учасниць конкурсу, але й будь-які інші державні прапори, прапор Євросоюзу та «веселковий» прапор ЛГБТ-спільноти.

Тим часом, голова Меджліса кримськотатарського народу Рефат Чубаров не бачить в факті заборони нічого образливого для співачки Джамали та, власне, самого кримськотатарського народу.

«Звичайно, мені таке рішення не до вподоби, але залишаю за ними дане право – організатори прагнуть максимально уникнути перешкод, що можуть виникнути внаслідок політизації Кремлем даного конкурсу. Давайте зосередимося в підтримці виступу Джамали голосами жителів в країнах-учасницях конкурсу», – наголошує Рефат Чубаров.

Доречи, новий прапор Криму в російській інтерпретації сусідить з кримськотатарським в списку заборонених.

949 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *