Яресько вимагає не спекулювати чутками про своє можливе прем’єрство

yaresko4Наталя Яресько – діючий міністр фінансів України, закликає не зосереджуватись на чутках щодо її ймовірного прем’єрства. В своєму виступі, що відбувся в рамках щорічної інвестиційної конференції Dragon Caрital, пані Яресько зауважила, що працює в легітимному уряді, який справляється з поставленими перед ним завданнями.

«Уряд не в кризі. Останні 15 місяців ми працювали дуже напружено, ми провели важливі структурні реформи. Чи було їх достатньо? Ні. Але я не готова спекулювати такими розмовами, це не те, що нам зараз потрібно. По більшій мірі криза викликана саме такими розмовами і спекуляціями. Ми маємо легітимний уряд, який працює кожен день», – заявила пані Яресько.

Втім, міністр фінансів і не спростувала інформацію щодо переговорів стосовно формування нового Кабміну та своєї участі в цьому процесі. «Я не коментую чутки», – відповіла Яресько на прохання журналістів надати більш детальну інформацію.

Тим часом, багато хто вважає, що стати наступним прем’єром має саме Наталя Яресько. Зокрема міністр економічного розвитку Абромявичус заявив, що її незаплямована репутація викликає довіру з боку західних партнерів.

1378 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *