Яресько погодилась стати прем’єром за певних умов

yareskoМіністр фінансів України Наталя Яресько дала попередню згоду щодо свого можливого призначення на посаду прем’єр-міністра. Про це повідомляє РІА Новини.

Весь минулий тиждень було присвячено тому, щоб умовити пані Яресько піти на цей крок, якщо діючий очільник уряду Арсеній Яценюк все ж таки вирішіть подати у відставку.

З конфіденційних джерел стало відомо, що Яресько висунула вимоги до умов свого призначення, насамперед – створення суто технократичного уряду, складеного без урахувань партійних квот, та будь-якого політичного тиску з жодної сторони.

Наталя Яресько також висунула побажання по персоналіям. Зокрема нею було запропоновані кандидатури віце-прем’єрів свого майбутнього уряду, а саме Бориса Ложкіна (теперішнього голову адміністрації Президента), Дмитра Шимківа (теперішнього заступника Ложкіна, в минулому гендиректора «Майкрософт Украина»), а також Юлію Ковалів (діючого заступника міністра економіки).

В «чорний список» осіб, з якими пані Яресько не бажала би працювати у якості прем’єра, увійшли інший заступник Бориса Ложкіна – Віталій Ковальчук, міністр енергетики Володимир Демчишин і міністр соцполітики Павло Розенко.

952 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *